Leshohet me qera ne Lagjen NIC, per Ndrekombetare

Shitet nga: Bardhi 10 Mar 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHTEPI ME QERA NE LAGJEN NIC

Shtepia gjendet në lagjen NIC, ka 246m2. Shtëpia është e re dhe e mobiluar me enterier dhe pajisje moderne.
Përdhesa: Qëndrimi ditor i lidhur me terpezari e kuzhinë dhe terasë. Në këtë etazh është edhe një banjo.
Kati i parë: ka 3 dhoma të fjetjes, 2 banjo dhe 2 ballkona.
Nënkulmi: Librarië apo biblotekë me këndin për punë dhe qëndrimin ditor me hapësirën për qëndrim ditor apo TV hapësirën.
Hapësirat e tjera: Oborri 3 ari i rregulluar dhe i rrethuar me gjelbrim, 2 vende për parkimin e dy veturave, bunari për ujitje, garazha e pajisur me rezervuar te ujit 1000 litra dhe kaldajen me pelet, sistemi i alarmit personal dhe sistemi i ftohjes Air- conditioner.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim