Leshohet me qira shtepia ne Lagj.Tasligje: NSH. ..

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SUPER OFERTE
Ipet me qira shtëpia në parkun e taukbashqes respektivisht 200 m larg objektit të euleksit rruga për Sofali
Objekti saktsisht gjendet pranë kanalit të rregulluar të ujrave që rrjedhin nga bazeni në një gjelbrim .
Objekti ka Bodrumin përdhesën dhe dy kate të rregulluar për mrekulli.
Objekti e ka qasjen shumë të mirë nga rruga, ka garazhin për automjet si dhe ka kopshtin shumë të rregulluar. Çmimi i qirasë mujore është sipas marrveshjes..

Për detaje të mëtejshme ju lutem mos hezitoni të kontaktoni
NSH. "AKS AGENCY"
NR. Tel. 045 903 902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim