Leshohet me qira shtepia ne Lagjen Mati 1, rr. I..

Shitet nga: Ardian 21 Krr 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira shtepia luksoze ne Lagjen Mati 1, rr. Isa Kastrati afer shkolles fillore "Milenium", 30 meter larg rruges kryesore.


Shtepia ka hapesire banuese prej 380 m2 dhe perbehet prej:
-kati i pare - 1 sallon me kuzhine te madhe, 1 kuzhine e vogel, 1 dhome gjumi, 1 banjo, 1 WC dhe 2 terasa
-kati i dyte - 5 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 WC dhe 2 terasa
-bodrumi/garazha - hapesire parkimi per 3 vetura dhe 1 WC.


Shtepia eshte e pajisur me:
-kuzhine e madhe e pajisur dhe kuzhine e vogel e pajisur
-nxemje qendrore me djegje nafte apo thengjill
-rezervuar uji prej 5000 liter me hidrofor
-dere e blinduar sigurie dhe sistem alarmimi


Oborri ne hapesire prej 10.8 ari:
-kopsht te bukur me peme dhe te mirembajtur nga kopshtari
-garazh me mundesi parkimi per 4 vetura


Perparesite e vendndodhjes se shtepise:
-qendra e qytetit gjendet 1200 meter larg
-ambulanta gjendet 600 meter larg
-shkolla fillore gjendet 700 meter larg


Informata te tjera:
-sipas viteve shtator 2010 deri ne prill 2014 shtepia ka qene e banuar nga staf/atashe i Ambasades se Zvicres


-Çmimi: 1500 € i diskutueshem


-Kontakti: 044 122 150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim