Leshohet me qira shtepia ne lagjen nderkombetare

Shitet nga: eco-vita 11 Pri 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepia te cilen e ofrojme me qira me kontrate afatgjate, gjindet ne Veternik, International Village dhe eshte shtepia e pare e ketij modeli qe ofrohet me qirra.
Shtepia gjithsej eshte 330 metra katrore dhe permban:
Dhomen e dites kryesore
Dhomen e dites sekondare
Kuzhine
4 dhoma gjumi
1 ballkon
2 banjo 1 wc
Saune
Bodrum
Garazhe

Oborr te regulluar plotesisht prej 8.5 ari Rryme dhe Uje 24 hr Telefon,Internet dhe Cable
Lagje e siguruar me rethoja dhe vezhgim 24 hr Lagje me terene per aktivitete sportive dhe pishine.Lagje me bord drejtues per vendim marje te ndryshme brenda saj.
Shtepia ofrohet vetem per nderkombetare me kontrate afatgjate.Kjo shtepi eshte e re me mobilje teresisht te reja.
Cmimi i shtepise per nje muaj eshte 3.500 euro.
Nr. Kontaktues :
038220880
044123275
049123275

e-mail: ecovitas@yahoo.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim