Leshohet me qira shtepia ne lagjen sofalia

Shitet nga: eco-vita 10 Pri 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira shtepia ne lagjen sofalia
Shtepia eshte dy-kateshe 300m2
Shtepia ka 4 dhoma (3 dhoma gjumi, salloni dhe kuzhina) 2 banjo, koridor, ballkon dhe oborr te madhe.
Cmimi : 1000 EUR
Nr. Kontaktues :
038220880
044123275
049123275
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim