Leshohet nje kate shtepie me qera ne lagjen Tash..

Shitet nga: Artan Salihu 15 Pri 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshohet nje kate shtepie me qera ne lagjen Tashlixhe II, Nr. 1.
Ambient i qete, i mobiluar, i pershtatshem per nderkombetar dhe familje. Permban 1 sallon te madhe, 2 dhoma te fjetjes, 1 dhome pune, 1 kuzhine, banjo dhe 2 terrasa te medha.Vend parkim dhe oborr


Cmimi: 300 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim