Leshohet shtepi me qera ne lagjen Kalabria #1*

Shitet nga: Fatos 11 Mar 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
I/e nderuar,

Të bashkangjitur keni fotot për një shtëpi që ofrohet me qira në lagjen Emshir (Kalabria) 200 metra nga FSK-ja. Poashtu posedon kopshtin e bukur dhe vendparkim për 2 vetura ne oborr.

Orendite dhe teknika e bardhe jane te reja, dhe eshte me ngrohje qendrore me rryme dhe me nafte. Qmimi mujor 500 EUR (nuk perfshihen faturat e rrymes, ujit, telefonit, mbeturinave). Shtepia eshte 2 kateshe plus nje bodrum.

kati i pare eshte sallon me kuzhine, ballkon, banjo dhe ka nje kamin (oxhak) shume te bukur, e po ashtu edhe kondicioner (klime),
kati i dyte i posedon 3 dhoma gjumi, dy ballkona dhe nje banjo,
ndersa podrumi permban nje sallon me kuzhine, nje dhome banjo, dhe pjesa e ku eshte e vendosur baza e ngrohjes qendrore.

Kopshti perveq vendin (hapesires) se gjelberuar dhe vendit te parkingut ka edhe nje verande shume te bukur.

Per cdo informate mund te lajmeroheni ne numrin e telefonit 049/167-554, ose ne email adresen fatosdibra7@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim