Leshohet shtepi me qira ne Dragodan.

Shitet nga: Egzona 23 Shk 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepia ka dhome dite me kuzhine 3 dhoma gjumi nje dhome pune banjo ballkon dhe oborr te madhe.
Cmimi: 800 Euro
tel: 044/301-283
044/670-608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim