Leshohet shtepi me qira ne Dragodan

Shitet nga: Egzona 24 Shk 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Përshkrimi :Shtepia ka dhome dite me kuzhine 3 dhoma gjumi nje dhome pune
banjo ballkon dhe oborr te madhe.

Cmimi: 800 Euro
tel: 044/301-283
044/670-608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim