Leshohet shtepi me qira ne Dragodan

Shitet nga: Agjencioni Ylli Dje 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtepia ka dhome dite me kuzhine 3 dhoma gjumi nje dhome pune banjo ballkon dhe oborr te madhe.
Cmimi: 800 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim