Leshohet shtepia me qera / lagja e spitalit

Shitet nga: Shqipe Stublla 18 Mar 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Lëshohet me qera shtëpia në Lagjen e spitalit (tek vitialit) afer Eulex-it. Shtëpia eshte 1 kateshe , posedon sallon dhe kuzhinë , dhomë gjumi prinderore , dhomë gjumi per femije , koridor dhe banjo.
Veres keni dhe terasen. Ështe lokacion shumë i qetë dhe i përshtatshem per jetes . Shtëpia ka nje interier thuajse te ri (shum pak e banuar) . Qmimi është shumë i volitshem , për më tepër kontaktoni në numrin
044 159 289 .
Mund te kontaktoni edhe në Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim