Leshohet shtepia me qira Prishtine

Shitet nga: Krenar 01 Mar 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshohet shtepia me qira Prishtine , te Sharbant rruga Prishtine - Podujev , shtepia ka 4 dhoma eshte 2 kateshe , shtepia eshte e izolume jasht poashtu dhomat jan me fasad brenda , shtepia eshte e pa mobiluar , ka poashtu oborr per parkimin e vetures oborri eshte i rrethuar me muri dhe ka dyer .

Qmimi 200 por nese rrini nje kohe te gjat at'here mund te bej zbritje .

telefon : viber :+ 447443843198 ose 044271742,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim