Leshohet shtepija 350m2 me qira ekstra e rregull..

Shitet nga: Visari 10 Pri 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshohet shtepija 350m2 me qira ekstra e rregulluar ne Veternik.
Shtepija eshte dy kateshe, me podrum dhe garazhe, ka nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma te gjumit, nje dhome pune, nje dhome te vogel, banjo, dhe oborr.
Shtepija eshte komplet e mobiluar me mobile te reja dhe moderne, ka kamine, uje 24 ore, Kamera te sigurimeit etj.
Çmimi i qirase eshte 1700euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim