Leshohet shtpia me Qira ne lakrishte

Shitet nga: Banes 02 Pri 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshohet shtepia me Qira ne lakrishte , shtepia e re me nxemje qendrore, mobile, ne qender te gjitha afer
Shtepia ka;
Salon me kuzhin dhe trapezari, banjo dhe koridor Kati perdhes kurse

Kati I pare tri dhoma gjumi, dhoma e prinderve, dhoma e djemve dhe dhoma e vajzave, ka klim, alarm nese don me aktivizu

Shtepia ipet me Qira per familjar si dhe per kohe me te gjat qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim