Leshoj Banesen me Qira

Shitet nga: baki 11 Pri 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira , Banesa eshte gjysem e mobiluar ka 2 dhoma koridorkuzhin dhe banjo . Gjindet afer shkolles se medreses Alaudin . per info. ne nr.te tel . ME marrveshje Cmimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim