Leshoj Banesen me Qira

Shitet nga: baki 16 Pri 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira , banesa esht gjysem e mobilume ka 2 dhoma koridor kuzhin dhe banjo . Banesa gjindet te shkolla e Medreses Alaudin .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim