Leshoj Banesen me Qira

Shitet nga: baki 22 Pri 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira , banesa gjindeet te medresja alaudin, dy dhoma koridor dhe kuzhin , gjysem e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim