Leshoj Shtepi Eksluzive me qira

Shitet nga: arber Sot 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshohet shtepia me qira ne lagjen Arberia,
Shtepia eshte extra e Mobiluar, e paster dhe e renovuar se fundmi,me dy dhoma gjumi sallon kuzhin banjo ballkon, koridor parking etj.Qmimi Shume i Volitshem

Kontakt_Viber-WhatsApp_Flatra
045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim