Leshoj banese me qera

Shitet nga: Masar 14 Mar 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera. Banesa gjindet ne lagjen Arberia - mrapa Ministrise se Shendetesise.Banesa ka nje dhome dite, nje dhome gjumi, tualet dhe terase. Cmimi 160 Euro. Nr. kontaktues 044/ 679 - 126.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim