Leshoj kat shtepie me qera ne Prishtine

Shitet nga: Kelmend 04 Mar 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepi me qira ne Prishtine - 120 m(katror) shtepia ka 2 dhoma te medha te fjetjes një dhomë pritje (sallon)i cili eshte mjaft i madhë dhe eshte i ndarë nga kuzhina. Banjo dhe një shpajz. Kati i shtepisë posedon edhe 2 terrasa( ballkona ) te medhenjë. Shtepia eshte e termo izoluar me styropor 10cm. Nxemjen mund ta beni edhe me dru. Ka oborr dhe vend per makine, shtepia ne fjalë ështe 4 katëshe dhe kati i 1 leshohet me qera. Vlenë te ceket se secili kat e ka hymjen e veqantë. Ështe ne një vend shume te mire ku ka qetsi dhe rehati, Preferohet per familjar.
Nr.kontaktues: 049-269-678 ose 044-839-280.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim