Leshoj katin e shtepis me qera ne Prishtine

Shitet nga: fatmir 24 Shk 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepi me qira ne Prishtine - 120 m(katror) shtepia ka 2 dhoma fjetjes, banjo, shpajz, sallon te madh, salloni eshte i ndam me kuzhin, posedon edhe 2 terrasa( ballkona ) te medhej,shtepia eshte e nxeht me izolim,nxemjen mund ta beni edhe me dru,ka oborr, dhe vend per makine, shtepia eshte 4 kat, , kati i 1 leshohet me qira, eshte ne vend shume te mire dhe ka shum qetsi, preferohet per familjar.

Nr.kontaktues: 049-269-678 ose 044-839-280
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim