Leshoj katin e shtepise me qira

Shitet nga: granit 16 Pri 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj katin e shtepise me qira ne lagjen e spitalit rruga Kerem leton afer super vive. kati ka sallon kuzhine, dhome gjumi, shpajz korridor bnajo ballkon gjitheashtu ka podrum dhe vend per parkimin e vetures. Cmimi 140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim