Leshoj me qera katin pare te shtepise ne Prishti..

Shitet nga: Arber Rrahmani 12 Pri 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet shume afer UBT se ne ladhen emshir dhe ka tri dhoma gjumi,sallon,kuzhine ,dy banjo dhe dy ballkona dhe eshte tersisht e mobiluar. eshte e pershtatshme per nderkombetare dhe familje te medha.Ka vende edhe per parkim te veturave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim