Leshoj me qera shtepin per familjar dhe nderkomb..

Shitet nga: Gadaf 19 Pri 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepine me qera ne Cagllavice- lagjja Qendresa.
Qmimi 1000€ (i negocushem)
Eshte e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim