Leshoj me qira katin e par

Shitet nga: shtpi 29 Pri 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj katin e par te shtepis me qira shtepja gjendete shum afer shkolles fillore Hilmi Rakovica , Ambullata Shendetsore etj Shtepija ka hyrje te veqant asht e mobiluar uje ka 24h parkingu per vetur dhe kopshti per femij tegjitha mobilet jan te reja shtepija leshohet per familjar dhe afat gjat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim