Leshoj me qira katine 1 te shtepis ne emshir

Shitet nga: emshiri 04 Gsh 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: fadil ferati
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira katine 1 shtepis me hyrje te veqant ne lagjen emshir ne Prishtinë 500m larg shkolles fillore 7 marsi.
Shtepia perbehet nga:Salloni.dhoma e fjetjes,kuzhina si dhe banjo,uje dhe rrym24h,interenet,parking per vetur
Jap per qifte si dhe familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim