Leshoj një katë te shtepis me qëra

Shitet nga: Sadik 15 Gsh 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: lagjja e spitalit
Sipërfaqe: 82 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Lëshoj katin përdhesë me qëra,me hyrje te veqant,është 3 dhomshe e mobiluar me kopsht dhe parking,gjindet ne Lagjen e Spitalit afer shkolles fillore 'PAVARESIA''.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim