Leshoj nji kat te shtepise me qera ne Emshir afe..

Shitet nga: Arber 15 Mar 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj nji kat te shtepise me qera shume afer UBTse dhe kurrizit ne Emshir .Kati ka tri dhoma gjumi sallon,kuzhine si edhe dy banjo dhe dy ballkona dhe eshte tersisht e mobiluar me mobilje moderrne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim