Leshoj shtepi me qera te lagjja Pejton pak m lar..

Shitet nga: NOAR 28 Shk 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepi me qira te lagjja Pejton perball Oxford Studios ,Pak metra larg Hotel Grandit .
Shtepia eshte e mobiluar dhe e sapor renovuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim