Leshoj shtepi me qera

Shitet nga: Daja Sabit 07 Mar 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoje shtepi me qera .Ka dy dhoma 1 koridor dhe 1 banjo gjithashtu ka dhe nje ballkon 40 m2.Eshte e mobiliar.
Numri kontaktues 044-263-656.Qmimi sipas marreveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim