Leshoj shtepi me qira ne Prishtine

Shitet nga: Enver 27 Shk 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepi me qira ne Prishtine ne lagjen Kodra e Trimave. Shtepia eshte e mobiluar dhe ka uje 24 ore po ashtu edhe oborr te rrethuar . Qmimi me marreveshje . Numri kontaktues : 044 123 907
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim