Leshoj shtepin 2 kat me qira ne prishtine qmimi ..

Shitet nga: mentor 08 Dhj 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoi dy kat te shtepis me qera ne lagjen Arberia Ish Dragodan rruga naser sekiraqa!
te dy katet posedojn kuzhinen dhe 5 dhoma tjera dy banjo dy koridora dhe 2 terasa! shtepia ka 7 ari vend te mbjellura me pem dhe gjelbrim ka ujin nga ujsjellsi batllava tv cable internet dhe tel fix!
per me shum kontaktoni ne nr e tel 049150536 po ashtu ne viber ne te njejtin numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim