Leshoj shtepin 2dhomshe nxemje qendrore

Shitet nga: Faton 03 Mar 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin 2shomshe me qera ne lagjen Velania kati 2t e mobiluar dhe me nxemje qendrore... 2 dhoma koridor banjo e gatshme per banim 55 metra katror ju mirepres flm...jo studenta

ne Numrin 044-674-918
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim