Leshoj shtepin me qira ne lagjen e Vneshtav te K..

Shitet nga: Mehmet Mehmeti 28 Mar 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin me qira katin e pare ose katin perdhes me 3 dhoma koridor ,banjo dhe elementet e kuzhines me uje 24 ore dhe me nxemje qendrore gjithashtu 1 dhome eshte e pa mobiluar, largesia e autobusit 200 m , afer Pro Market rruga Ali Pash Gucia . Afer Kubatit Spitalit te Syve ,shkolla ndodhet 500 m largesi . Qmimi 180 euro . Mund te koktaktoni edhe ne viber +37744263860 !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim