Leshoj shtepin me qira prapa banesave te bardha ..

Shitet nga: Ajet 03 Gsh 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin me qira prapa banesave te bardha afer shkolles "Iliria"
Shtepia eshte 80m² ka 2 dhoma,kuzhin,banjo dhe teras (balkon)
Ujë 24 or pa pages

Per me shum informata na kontaktoni:

044-147-602 ose 044-157-823

Ose ne viber

+37744157823
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim