Leshoj shtepin me qira

Shitet nga: Jakup 20 Shk 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj Shtepin me qira qe gjendet ne periferi te Prishtines me sakt ne Bernicen e Eperme.
Shtepia eshte dy kate, ne katin e pare eshte salloni, kuzhina dhe banjo ndersa ne katin e dyte jan tri dhoma te gjumit.
Shtepia ka hyrje te veqant ka oborr dhe eshte e mobiluar.
Qmimi 150 Euro.
Kontakto ne numrin 044-375-097
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim