Leshoj shtepine me qira per kopsht dhe banim

Shitet nga: Sali 11 Pri 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira shtepia kopsht ( çerdhe per femije ) afer kompleksit banesor Tregtia
Kopshti eshte i mobiluar dhe nuk duhen investime per nisjen e biznesin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim