Leshoj shtepine urgjent me qira ne Matican 120

Shitet nga: Dardani 02 Tet 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Matican
Sipërfaqe: 59 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepine me qira ne Maticane afer Ambullantes dhe marketit "Dreni".
Shtepi eshte krejt e re dhe e mobiluar, ka sallon dhe kuzhine, dhome gjumi, shpajz, banjo dhe ne dy anet e shtepise oborre e po ashtu edhe vend per parking.
Eshte shume e pershtatshme per familjar por edhe per student.

Na kontaktoni ne viber +37745642773
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim