Leshoj shtepine me qira ne lagjen Kodra e trimav..

Shitet nga: Sabit 15 Mar 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepine me qira ne lagjen kodra e trimave-Vranjevc ne rrugen Ibrahim Kelmendi afer Etc.Shtepia eshte 3 kateshe por leshohet vetem kati i pare me sallon+Kuzhine ,nje dhome gjumi ,banjon,shpajzin .Shtepia ka ballkonin e gjere ,dhe eshte e mobiluar Komplet .Shtepia ka bunarin dhe garazhden e cila mund te shfrytzohet.Rruga eshte e asfalltuar ,ka ujsjellsin ,rrymen etjj.Shkollen fillore Hilmi Rakovica,ambullanten,Etc ka afer me shtepine.Qmimi eshte sipas marrveshjes.Ju qe jeni te interesuar mund te lajmroni ne numrat e telefonit +4915733966517 & +4915733966514
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim