Leshoj shtepine me qira

Shitet nga: rame kelmendi 13 Shk 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
leshoj shtepine me qira. shtepia ka ne dispozicion nje dhome 4x4 e mobiluar ndersa ne korridor e ka kuzhinen, nje banjo si dhe njehsore te vecante si per uje ashtu edhe per rryme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim