Leshoj shtepine me qira

Shitet nga: Naim 25 Mar 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepine me qira 180m2,
Shtepia gjendet rruges per Taukbashqe, afer restaurantit italian "Il Pasatore".
kati i pare: 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine me dhome dite.
kati i dyte: Sallon I hapur, terase 40m2, dhe ballkon 14m2.
Posedon: ngrohje qendrore, uje 24 ore, grila sigurie etj..
Numri kontaktues: 049/248-229 (mund te kontaktoni edhe ne viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim