Leshoj shtepine me qira

Shitet nga: tokbashqe 30 Mar 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
ne taukbahqe leshoj shtepin me qera.shtepia ka 2 dhoma gjumi,sallon,kuzhine,banjo,ballkon dhe
osht komplet e mobiluar, ngohje qendrore,uj 24 or qmimi fix 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim