Leshoje shtepin me qira

Shitet nga: Alban 03 Shk 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin me qira ne mahall te muhaxherve shtepia ka 2 dhoma dhe kuzhinen qmimi shum i volitshem 135euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim