Leshojm kate shtepie ne Taslixhe.

Shitet nga: Egzona 09 Shk 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepia ka dy dhoma gjumi dhome dite kuzhine banjo dhe nje teras te madhe. Me te gjitha shpenzimet e pronarit si rrymen, ujin , berllogun, garazhen,kabllovikun,nxemjet.

Cmimi: 500 Euro
tel: 044/301-283
044/670-608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim