Lokal afarist dhe shtepi ne Taukbashqe Prishtine

Shitet nga: Patundshmeri + qera 04 Gsh 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet (ose jepet me qera per afat me te gjate) hapsira afariste dhe shtepia ne lagjen Taukbahqe ne Prishtine (ne te hyre te Sofalise - paralel me rrugen per Germi). Trualli ka 10 ari. Hapsira afariste eshte e gatshme per perdorim dhe ka 1000 m2 ne dy kate (500 m2 ne perdhese dhe 500 m2 ne katine pare).

Shtepia eshte e kompletuar me te gjitha dhe e mobiluar, ka hapsire prej 300 m2 (120 m2 ne perdhese, 120 m2 ne katine e pare dhe 60 m2 ne bodrum dhe nenkulm). Ka mjafte oborr.

Lokali eshte i gatshem per perdorim si depo dhe si administrate, per prodhim te lehte si psh per ambalazhim, per shtyp, per aspekte te tjera prodhuese...

Eshte i pershtatshem per ordinance, per qerdhe femijesh, per shkolle profesionale, per perfaqesi diplomatike ose biznesi etj.

Prona gjendet prane parkut te vjeter te Taukbashqes ne te cilin jane bere investime ne terrene sportive dhe ne shtigje per vrapim dhe per ecje. Eshte zone e mrekullueshme per relaksim dhe pushim.

Eshte fare prane Germise (4 km deri te restorani villa Germia)


Te interesuarit te paraqiten ne numrat: e telefonit +377 45 878 777, +377 44 509 506.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim