Lokal dhe shtepi ne Taukbashqe Prishtine

Shitet nga: Patundshmeri + qera 04 Gsh 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet (ose jepet me qera per afat me te gjate) hapsira afariste dhe shtepia ne lagjen Taukbahqe ne Prishtine (ne te hyre te Sofalise - paralel me rrugen per Germi). Trualli ka 10 ari. Hapsira afariste eshte e gatshme per perdorim dhe ka 1000 m2 ne dy kate (500 m2 ne perdhese dhe 500 m2 ne katine pare).

Mund te perdoret per depo me administrate per biznes tregtar, per ordinance, per shkolle profesionale, per qerdhe femijesh, per prodhim te lehte si shtyp, grafike, ambalazhim, ...

Shtepia eshte e kompletuar me te gjitha dhe e mobiluar, ka hapsire prej 300 m2 (120 m2 ne perdhese, 120 m2 ne katine e pare dhe 60 m2 ne bodrum dhe nenkulm). Ka mjafte oborr.

Prona eshte prane parkut te vjeter te Taukbashqes qe eshte humanizuar me investimet e komunes. Ne park prane shtepise ekzistojne terrenet terrenet sportive dhe shtigjet per ecje te qete dhe per vrapim. Eshte zone e vecante per relaksim dhe pushim.

Te interesuarit te paraqiten ne numrat: e telefonit +377 45 878 777, +377 44 509 506.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim