Lokal me qera

Shitet nga: Fitim Haliti 17 Maj 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Lëshoj lokalin me qera në Matiqan. Lokali ka 180m2 sallon i madh,30 m2 dhomë e veqantë si dhe banjon.Lokali është i gatshëm për çdo lloj biznesi,ambulancë,zyre kompjuterike,internet caffe,filiale banke,postë,dasma,depo dhe për klinike. Lëshojë edhe katin e dytë,për banim si dhe për destinime tjera.Lokali ka afër shtëpinë e shëndetit dhe shkollën nëntë vjeqare.Qiraja sipas marrëveshjes.
Numri kontaktues:045509052
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim