Lokal me qera te kolegji Fama Prishtinë

Shitet nga: Lumni 26 Mar 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Lëshoj lokalin 270 m2 me qera lokali është i përshtatshem për qdo veprimtari dhe gjendet përballë kolegjit Fama ne Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim