Lokal me qera te kolegji Fama Prishtinë

Shitet nga: Lumni 09 Pri 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj lokalin 270 m2 me qera lokali eshte i pershtatshem per qdo veprimtari dhe gjendet perballë kolegjit Fama ne Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim