Lokali ipet me Qira Ose Shite

Shitet nga: Ibrahim 05 Mar 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Lokali ipet me qira OSE shitet : Lokali ka 114 m2 është i renovuar para gjasht muajve gjindet ne SHeshin “ADEM JASHARI” në Lipjan kati I parë me dy hyrje dhe i gatshem per qdo biznisi, ka mundsi ndrrimi me banesë ne fushë kosovë,për me shum informata kontakto ne numrin kontaktus 044 / 049 -291 -371 ose 044 -957-190.Qmimi shumë i Arsyeshëm..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim